Неділя, 22.12.2024, 07:48Головна | Реєстрація | Вхід

Меню сайту

Календар

«  Січень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Вхід на сайт

Пошук

Мова сайту


Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish

Друзі сайту

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 88

...

Новини
Головна » 2017 » Січень » 31

З метою підвищення якості позашкільної освіти, поліпшення її науково-методичного забезпечення, розвитку творчого потенціалу педагогів, поширення передового педагогічного досвіду Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Національною академією педагогічних наук України у 2016 році проведено Всеукраїнський конкурс науково-методичних розробок та віртуальних ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти хіміко-біологічного профілю. Педагогі СЮН Мазун Ю.М., Черниш Н.А., Глущенко О.І., Павліченко Л.М. відзначені дипломом І ступеня. Всього на  розгляд журі представлено близько 250 науково-методичних розробок з 19 областей України.

Переглядів: 633 | Додав: sun | Дата: 31.01.2017 | Коментарі (0)

Всесвітній день екологічної освіти (The World´s Environmental Education Day) бере свій початок в 1972 році, з Декларації Конференції Організації Об’єднаних Націй з проблем навколишнього середовища. Вперше був відзначений в Стокгольмі, Швеція в червні 1972 року. Проте з 1975 року, коли в Белграді відбувся Міжнародний семінар просвітницької діяльності з питань навколишнього середовища, і де була видана Белградська хартія екологічної освіти, проголошуючи свої глобальні цілі, кожного року 26 січня цей день відзначається на міжнародному рівні.​
Екологічна освіта та виховання має вирішальне значення для сприяння сталому розвитку та підвищенню потенціалу населення для участі в питаннях, пов’язаних з охороною навколишнього середовища і розвитку. Важливо також досягти певного рівня свідомості, цінностей і поглядів, методів і екологічної та етнічної поведінки співзвучно зі стійким розвитком, а також для підтримки ефективної участі громадськості в процесі прийняття рішень. Освіта виступає як центральний елемент, який розуміє необхідність сприяння досягненню значних змін в індивідуальних і колективних моделях поведінки людини і сфери споживання.
Всесвітній день екологічної освіти є можливістю досягнення масивної сенсибілізації для захисту нашої природної спадщини, шляхом заохочення відповідних заходів і подій, таких як переговори з екологічної освіти та семінари; демонстраційні експозиції; еко-технологічні презентації; екскурсії та табори в заповідних зонах; спостереження за птахами; створення фільмів; шкільні роботи та конкурси; кампанії з очищення і збирання відходів; музичні концерти; розважальні заходи (лотереї, ігри, театральні постанови та розписи (мурали)) і спортивні заходи (змагання, велосипедні і пішохідні прогулянки); підписання угод на користь навколишнього середовища; публікації; посадка дерев, серед іншого, за участю державних і муніципальних органів влади, шкіл, асоціацій та громадських організацій.

Переглядів: 579 | Додав: sun | Дата: 31.01.2017 | Коментарі (0)

Copyright MyCorp © 2024 | Безкоштовний хостинг uCoz