П`ятниця, 14.05.2021, 15:41Головна | Реєстрація | Вхід

Меню сайту

Календар

«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Вхід на сайт

Пошук

Мова сайту


Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish

Друзі сайту

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 86

...

Лікарські рослини

 

ЛІКАРСЬКІ РОСЛИНИ

 

Гурток «Лікарські рослини» спрямований на вивчення вихованцями середнього шкільного віку лікарських рослин, їх застосування й формування здорового способу життя.

Мета роботи гуртка – створення умов для творчої самореалізації вихованців у процесі вивчення, збереження та відтворення флори лікарських рослин.

Основні завдання полягають у формуванні таких компетентностей:

- пізнавальних – засвоєння початкових знань, понять про лікарські рослини, оздоровлення організму; формування й розв’язання пізнавальних задач; засвоєння вихованцями наукових понять, що стосуються умов існування рослин в природному середовищі; знань основних видів роботи з визначниками та ключами, веденню особистих спостережень за рослинами в природних умовах;

- практичних – оволодіння прийомами збору лікарської рослинної сировини різних морфологічних груп, заготівлі, сушіння та зберігання рослин; проведення досліджень і фенологічних спостережень; уміннями вести польові щоденники рослин;

- творчих – розвиток творчих здібностей вихованців у процесі вивчення

флори України, розроблення й реалізації екологічних проектів, проведення творчих конкурсів; підготовка вихованців до участі в екологічних маршрутах, акціях.

- соціальних – залучення вихованців до здорового способу життя, засвоєння природозберігаючих моделей поведінки, виховання дбайливого ставлення до ресурсів дикорослих лікарських рослин, дотримання принципів біо- та екоетики; професійного самовизначення.

Програма основного рівня навчання розроблена для дітей середнього шкільного віку. Розрахована на 1 рік навчання – 6 годин на тиждень (216 годин на рік). Кількісний склад гуртківців – 10-12 осіб.

Форми роботи: практичні заняття, екскурсії, написання рефератів, участі у природоохоронних конкурсах, акціях та дослідницькій роботі.

Copyright MyCorp © 2021 | Безкоштовний хостинг uCoz