Четвер, 14.12.2017, 06:09Головна | Реєстрація | Вхід

Меню сайту

Календар

«  Квітень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Вхід на сайт

Пошук

Мова сайту


Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish

Друзі сайту

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 72

...

Новини
Головна » 2017 » Квітень » 4 » ПІДСУМКИ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ З ПРИРОДОЗНАВСТВА "ЮНИЙ ДОСЛІДНИК"
06:11
ПІДСУМКИ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ З ПРИРОДОЗНАВСТВА "ЮНИЙ ДОСЛІДНИК"

                                           

         З метою виявлення, розвитку і підтримки обдарованих дітей, залучення їх до дослідницької та експериментальної діяльності Комунальним закладом Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства "Юний дослідник".

       Для участі у конкурсі подано 86 робіт у п’яти номінаціях з районних (міських) позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Київської області. 31 березня 2017 року  проведено очний тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт із природознавства «Юний дослідник». Для захисту дослідницько-експериментальних робіт було запрошено 22 учасники конкурсу – переможців заочного туру. Виступи конкурсантів оцінювало журі у складі науково-педагогічних працівників Білоцерківського національного аграрного університету та педагогів КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

За підсумками журі переможцями обласного фестивалю стали:

Номінація «Рослини навколо нас»

І місце Катаєва Марія, учениця Білоцерківської гімназії № 2 Білоцерківської міської ради, робота «Вивчення впливу розміру субстрату на вегетативне розмноження гігрофіли багатонасінної в умовах акваріума», керівник:  Артеменко Тетяна Миколаївна, вчитель біології;

ІІ місце Пахомова Софія, учениця Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка Білоцерківської міської ради, робота «Рух води по стеблу нарциса», керівник: Пащенко Євгенія Миколаївна, класовод;

Слободян Анастасія, учениця Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 Білоцерківської міської ради, вихованка Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», робота «Вплив стимуляторів росту на проростання насіння сільськогосподарських культур», керівник: Грабовська Тетяна Олександрівна, керівник гуртка «Юні екологи»;

Номінація «Я і природа»

ІІІ місце Калошин Вікторія, учениця Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 Білоцерківської міської ради, робота «Вплив електричного струму на рослини як спосіб підвищення врожайності», керівник: Волгіна Наталія Анатоліївна, вчитель біології.

Номінація «Народознавство, краєзнавство»

І місце Зварунчик Аріна, учениця Білоцерківської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів № 5 Білоцерківської міської ради, робота «Тварини в українському фольклорі», керівник Єфіменко Ірина Василівна, вчитель зарубіжної літератури.

Номінація «Тваринний світ»

ІІ місце Горбань Вікторія, учениця Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22 Білоцерківської міської ради, робота «Вивчення особливостей пігментації окремих представників декоративної аквакультури», керівник: Зінченко Віра Петрівна, керівник гуртка «Юний еколог».

 

Переглядів: 66 | Додав: sun | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright MyCorp © 2017 | Безкоштовний хостинг uCoz